Birol Petrol -Kuzey Kıbrıs - KKTC
Akaryakıt Fiyatları
95 Oktan Benzin : 3,67 TL
97 Oktan Benzin : 3,87 TL
Motorin : 0,00 TL
Euro Dizel : 3,47 TL
Gazyağı : 3,39 TL
Birol Petrol
Hakkımızda

Birol Petrol 15 Ocak 1979 tarihinden buğüne Kıbrıs Türk Petrolleri farkıyla, siz değerli müşterilerimizin sayesinde 32 yıldır hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni en önem verdiğimiz hassasiyetimizdir.

Yakıt kalitemiz ve tanklarımız düzenli olarak kalite,bakım,temizlik testlerinden herzaman en iyi şekilde geçmektedir.

Bunun yanında oto yıkama, oto aksesuar,araç kiralama, siğorta acenteliği konusundada siz değerli halkımızın hizmetindedir.

Evlerinizdeki kalorifer sistemleri, iş yerlerinizdeki jeneratörler, tır,tekne yada gemilerede yakıt taşımacılığını en güvenli şekilde dijital sayaçlarla yapılmaktadır.

Dilerseniz Bizi Arayın Arabanızı istediğiniz yerden alalım, yıkatıp size geri getirelim.

Amacımız müşterilerimize herzaman güleryüzlü, çevre sorumluluklarının farkında, en iyi kalitede ve doğru akaryakıtı sunan, her zaman bir adım daha önde olan bir firma olmaktır.

Birol Petrol 24 Saat Hizmetinizde…


BP ve Çevre

Birol Petrol, Petrol Ofisi’nin SEÇ politikasını uygulamaktadır. Şirketimiz Genel Müdürü tarafından yayınlanan Petrol Ofisi Sağlık, Teknik Emniyet ve Çevre Koruma Politikasında da taahhüt edildiği gibi çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği ile çevrenin korunması Petrol Ofisi yönetimi ve organizasyonu içinde yer alan tüm çalışanların öncelikli amacı ve görevidir.